Menu
Tablet menu

Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů

Vyzkoušejte to “nejlepší a nejefektivnější” ze zákulisí přehlídkových mol

Líčení ikonické značky Dior zvýrazňuje krásu modelek a podporuje jarní trendy precizních šik modelů, které opět poslal na molo geniální Raf Simons. V čem tkvěl úspěch? Nejen v oblečení, ale v celkovém dojmu, který podtrhl i make up a hair styling, jež daný model také “prodávají”. Právě z tohoto důvodu vznikla Backstage kolekce by Dior, kolekce dekorativní kosmetiky, která se inspirovala zákulisím, triky a dovednostmi profesionálních vizážistů a maskérů. Ti s několika málo klíčovými produkty dokáží z přirozeného looku vykouzlit TEN fatální. Tady jsou must-have produkty, které stačí na to, abyste byly přirozeně krásné.

Dior PAPSS14 8330-kopie

Spring 2014, backstage Dior show

Podkladová báze Eye primer
Tato báze prodlouží a zaručuje stálost očních stínů celý den. Pro mě je to nepostradatelný pomocník, díky kterému kouřové oči nevypadají po pár hodinách jako fraška. Primer můžete použít i bez očních stínů, jeho nude odstín prosvítí oční víčko a to v létě úplně stačí.

Řasenka Diorshow iconic overcurl
Má skvělý kartáček, kterým nalíčíte jakoukoliv délku řas. Neopadává, nerozmazává se. Ale používání a spokojenost s tou danou řasenkou je hodně individuální, takže co sedí mě nemusí fungovat na někom jiném. Chce to vyzkoušet:)

Dior Addict lips Maximizer pěkně opticky zaoblí rty
Tenhle produkt umí rty lehce zvětšit (díky přítomnému kolagenu) nebo je pořádně vyleskuje, pokud jej použijete na rtěnku. Dokonale hydratuje, takže nepotřebujete balzám. Hm, místo v kabelce má myslím jisté.

Fresh tvářenka Rosy Glow
I když na první pohled působí velmi výrazně, na tvářích vytvoří zdravou a přirozenou barvu. dokonalý odstín i pro pin-up look. Pokud tvářenku nanesete zepředu, možná si vás spletou s Lolitou, pokud ji nanesete ze strany, pěkně proúžíte tvář.

V kolekci Backstage je samozřejmě ještě víc vychytaných produktů, ale já se přimlouvám za tyhle, které na super čerstvý "daily look" úplně stačí.

backstage-v-krabici

Must-have

Dior PAPSS14 8433-kopie

Dior Addict lips Maximizer v akci

 

 

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zanechat komentář

zpátky nahoru
  1. New
  2. Comments
Máte dvě minuty, máte dvě minuty....dvě minuty všichni!!!
Tip na dokonalou manikúru
MAC určuje trendy SS/15
Kleštičky jsou někdy lepší než řasenka
Opatruj se Honey
Smokey eye po francouzsku
Nude líčení od Chanelu
Féminin Pluriel a masculin Pluriel
Mám ráda SHIMMER.SHINE
Kolekce Dior Backstage představuje triky svých vizážistů
Biokosmetika Inlight je napěchovaná bylinkami a zkušenostmi s homeopatií
Porazí nová "Dolce" dosavadní evergreeny?